Úvod

SAMK

Jóga
pondělí, 23.01. 8:30 - 9:30
Zdravotní cvičení
pondělí, 23.01. 10:00 - 12:00
Zdravotní cvičení
úterý, 24.01. 9:00 - 12:00
Jóga
středa, 25.01. 9:00 - 11:00
Zdravotní cvičení
středa, 25.01. 10:00 - 12:00
Zdravotní cvičení (obsazeno)
čtvrtek, 26.01. 9:00 - 13:00
Zdravotní cvičení (obsazeno)
pátek, 27.01. 9:00 - 12:00
Jóga
pondělí, 30.01. 8:30 - 9:30
Zdravotní cvičení
pondělí, 30.01. 10:00 - 12:00
Zdravotní cvičení
úterý, 31.01. 9:00 - 12:00
Jóga
středa, 1.02. 9:00 - 11:00
Zdravotní cvičení
středa, 1.02. 10:00 - 12:00
Zdravotní cvičení (obsazeno)
čtvrtek, 2.02. 9:00 - 13:00
Zdravotní cvičení (obsazeno)
pátek, 3.02. 9:00 - 12:00
Jóga
pondělí, 6.02. 8:30 - 9:30
Zdravotní cvičení
pondělí, 6.02. 10:00 - 12:00
Zdravotní cvičení
úterý, 7.02. 9:00 - 12:00
Jóga
středa, 8.02. 9:00 - 11:00
Zdravotní cvičení
středa, 8.02. 10:00 - 12:00
Zdravotní cvičení (obsazeno)
čtvrtek, 9.02. 9:00 - 13:00

Labyrint

Keramika (úterý)
úterý, 24.01. 10:00 - 12:00
Angličtina-pokročilí (1.skupina)
úterý, 24.01. 10:00 - 11:30
Angličtina-pokročilí (2.skupina)
úterý, 24.01. 10:00 - 11:30
Angličtina-začátečníci
úterý, 24.01. 13:00 - 14:30
Angličtina-pokročilí (3.skupina)
úterý, 24.01. 13:00 - 14:30
Angličtina-pokročilí (4.skupina)
úterý, 24.01. 14:40 - 16:10
Angličtina-pokročilí (5.skupina)
úterý, 24.01. 14:40 - 16:10
Digitální fotografie - pokročilí
čtvrtek, 26.01. 9:00 - 11:00
Genealogický klub
pátek, 27.01. 9:00 - 12:00
Tvůrčí práce
pondělí, 30.01. 10:00 - 12:00
Angličtina-pokročilí (1.skupina)
úterý, 31.01. 10:00 - 11:30
Angličtina-pokročilí (2.skupina)
úterý, 31.01. 10:00 - 11:30
Angličtina-začátečníci
úterý, 31.01. 13:00 - 14:30
Angličtina-pokročilí (3.skupina)
úterý, 31.01. 13:00 - 14:30
Angličtina-pokročilí (4.skupina)
úterý, 31.01. 14:40 - 16:10
Angličtina-pokročilí (5.skupina)
úterý, 31.01. 14:40 - 16:10
Keramika (středa)
středa, 1.02. 10:00 - 12:00
Digitální fotografie - začátečníci
čtvrtek, 2.02. 9:00 - 11:00
Genealogie - pokročilí
pondělí, 6.02. 10:00 - 12:00
Angličtina-pokročilí (1.skupina)
úterý, 7.02. 10:00 - 11:30

MMK + Fontána

Kurz kreslení
pondělí, 30.01. 15:30 - 17:30
Kurz tance
čtvrtek, 2.02. 14:00 - 15:30
Přednáška - divoké orchideje
středa, 8.02. 13:00 - 14:00
Kurz kreslení
pondělí, 13.02. 15:30 - 17:30
Přednáška - ,,Vzpomínání na Cyrila Boudu"
středa, 15.02. 13:00 - 14:00
Kurz tance
čtvrtek, 16.02. 14:00 - 15:30
Kurz kreslení
pondělí, 27.02. 15:30 - 17:30
Kurz tance
čtvrtek, 2.03. 14:00 - 15:30
Kurz kreslení
pondělí, 13.03. 15:30 - 17:30
Kurz tance
čtvrtek, 16.03. 14:00 - 15:30
Kurz kreslení
pondělí, 27.03. 15:30 - 17:30
Kurz tance
čtvrtek, 30.03. 14:00 - 15:30
Kurz kreslení
pondělí, 10.04. 15:30 - 17:30
Kurz tance
čtvrtek, 13.04. 14:00 - 15:30
Kurz kreslení
pondělí, 24.04. 15:30 - 17:30
Kurz tance
čtvrtek, 27.04. 14:00 - 15:30
Kurz kreslení
pondělí, 8.05. 15:30 - 17:30
Kurz tance
čtvrtek, 11.05. 14:00 - 15:30
Kurz kreslení
pondělí, 22.05. 15:30 - 17:30
Kurz tance
čtvrtek, 25.05. 14:00 - 15:30

MP Kladno, hasiči

Žádné události
Statutární město Kladno Sportovní areály města Kladna Labyrint - středisko volného času, vzdělávání a služeb Kladno
Městská policie Kladno Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Městské divadlo Kladno
Fontána Kladno